Nazywam się Kamila Wiczkowska – jestem dyplomowanym dietetykiem – absolwentką  kierunku dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim  w Olsztynie na Wydziale Nauk Medycznych oraz Bydgoskiej Szkoły Wyższej, gdzie ukończyłam studia magisterskie. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyki.

Pracę dyplomową poświęciłam tematowi żywienia w chorobach nowotworowych.

Pracę magisterską pisałam na temat wpływu odżywiania na rozwój zespołu metabolicznego. Poprzez współpracę z uczniami wielu szkół oraz pacjentami szpitali, otrzymuję rzetelne i realne dane.

Posiadam obszerną wiedzę z zakresu stosowania diet w przypadku wielu chorób oraz profilaktyki żywieniowej u  osób zdrowych. Moją specjalnością jest leczenie żywieniowe chorób dietozależnych, takich jak cukrzyca typu II,  zaburzenia gospodarki lipidowej, nadciśnienie tętnicze czy otyłość. Poza tym szczególnie interesuję się żywieniem w chorobach przewodu pokarmowego oraz  kobiet w ciąży i dzieci.    

Stale poszerzam wiedzę z zakresu dietetyki i zdrowego żywienia, uczestnicząc w licznych ogólnopolskich konferencjach, warsztatach oraz szkoleniach. Specjalistyczna
i fachowa literatura, naukowe badania, jak i zdobyte doświadczenie jest podstawą mojej działalności. Ogromną wiedzę zdobyłam i doskonaliłam również podczas praktyk studenckich, zajęć na oddziałach szpitalnych oraz pracując jako dietetyk w firmie cateringowej.

Przekazywane przeze mnie zalecenia, porady, sugestie i diety prowadzą do znacznej poprawy ogólnego samopoczucia człowieka, zdrowszego życia, a tak zwanym skutkiem ubocznym jest o wiele lepszy wygląd.

Prawidłowe odżywianie zapewnia lepsze i dłuższe życie, spowalnia procesy starzenia, uodpornia i zapobiega wielu chorobom. Każdy z nas pragnie lepiej się czuć - a tak niewiele potrzeba – wystarczy trochę samozaparcia i wiary w siebie, a wszystko jest możliwe. Swoim klientom zapewniam wsparcie, by każdy osiągnął zamierzony cel i cieszył się dłuższym, zdrowszym życiem.

 

 

Serdecznie zapraszam.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

609-148-732